הסיפור של איטרניטי

איטרניטי הוקמה מצורך ומכאב אישי של אוהבים אשר חיפשו להנציח את סיפור החיים והזיכרון של יקיריהם. אנו מאמינים שכל אדם הוא עולם ולכולנו חיים הראויים להנצחה, גם אם איננו בעלי שם, ממון או מעמד. יצרנו את איטרניטי כפלטפורמה מיוחדת כדי להקל על משפחות ולהנגיש אפשרויות הנצחה בנושאים ומקומות שונים ולפי תקציב אישי. במסגרת המהפכה הדיגיטלית גם תרבות הזיכרון שלנו ובמיוחד של הדורות הבאים עוברת שינוי. לכן פיתחנו דרכים חדשניות ומרגשות לשימור הזיכרונות היקרים שלנו. לכל הנצחה במרחב הציבורי אנו מציעים להוסיף מדבקה קטנה עם קוד QR, המחבר באמצעות סריקה מכל סמארטפון לאתר הדיגיטלי האישי באיטרניטי.

אתר המנציח את סיפור החיים של יקיריכם לפי פרקי זמן ובשיתוף חברים וקרובים. מעין 'כספת' דיגיטלית של זכרונות הנשמרים לנצח. חוויות, אירועים, תמונות, הקלטות וסרטים. כך, כל הנצחה היא יותר משם על שלט, והופכת לאתר זיכרון של ממש, המעורר מול עיננו את סיפור החיים המיוחד שנצרנו. הנגשת המרחב הציבורי ליצירת אתרי הנצחה אישיים, זו גם ההזדמנות שלנו לתמוך בעמותות ובארגונים חשובים ללא מטרת רווח ולאפשר להם להגדיל את תקציב הפעילות המבורכת שלהם.

אנחנו באיטרניטי מלווים אתכם עם ממשק ידידותי ונוח, שרות תומך ומסור כדי לעזור ביצירת עולם ומלואו של זיכרון. אנחנו כאן לכל שאלה- בשיחת טלפון, בוואטסאפ, בזום ובמייל- וגם בפגישה אישית בכל מקום הנוח לכם.

אנחנו כאן בשבילכם

זמינים עבורכם

03-7381800

בשיחה

היי, אנחנו כאן בשביל לעזור

הנה כמה תשובות לשאלות נפוצות

בהחלט. פיתחנו את האתר כדי להקל ולאפשר לכל אחד בחירת הנצחה מדויקת ככל האפשר. באמצעות הממשק המיוחד שלנו, תוכלו להתקדם בפשטות משלב לשלב עד לתוצאה המתאימה לכם. אנחנו איתכם לליווי צמוד, למענה על כל שאלה, לתמיכה טכנית או להדרכה. מוזמנים לפנות אלינו בכל שלב בהתאם לצורך.

הנצחה במרחב הציבורי דורשת זמן ומאמץ מול הרשויות והארגונים. אנחנו חוסכים מכם את כל הביורקרטיה הכרוכה בתהליך, מטפלים בשימכם מול הגופים והארגונים, חוסכים מכם זמן ועלויות ומאפשרים לכם לבחור, להחליט ולבצע מתוך מגוון האפשרויות הרחב ביותר בישראל. הכל במקום אחד, נוח וזמין.

בכל שלב, תקבלו עדכון על סטטוס הרכישה, תוכלו לעקוב וכמובן לקבל הודעה בסיום הפעולה. אנחנו באיטרניטי מחויבים אליכם לאורך כל הדרך.

כן, כל עוד רכשתם הנצחה מגוף שהוא מלכ"ר (מוסד ללא כוונת רווח) תיזכו להחזר מס. על הנצחות הזכאיות להחזר מס תופיע תגית מיוחדת.

איטרניטי היא הפלטפורמה היחידה בישראל המציעה לבחירתכם במקום אחד מגוון רחב של סוגי הנצחה המתאימים לכל כיס. זה יכול עץ בגינה, ספסל, שביל בטבע, ספריה, מצפור, שביל נגישות, פינת משחקים, מתקני פיקניק, יצירות אמנות ועוד. יש לכם רעיון שלא חשבנו עליו? מוזמנים לפנות אלינו ונסייע לכם להגשים אותו!

נכנסים לקישור כאן באתר ובמספר צעדים פשוטים מתחילים ליצור בעצמכם. משתפים אם רוצים חברים וקרובים להעלאת זכרונות, תמונות, הקלטות וסרטים. הממשק נוח ופשוט להפעלה ותוך זמן קצר – האתר הדיגיטלי האישי מוכן וניתן לערוך ולעדכן אותו גם בהמשך, בכל זמן ומכל מקום.

יצירת האתר וקבלת קוד QR לסריקה מכל סמארטפון הן ללא כל תוספת תשלום וחלק מעלות ההנצחה הכוללת.

הממשק המיוחד של איטרניטי קל ונוח לשימוש. אבל אין כל בעיה לפנות לצוות שלנו לסיוע, או להזמין שירות 'עד הבית'- צוות שלנו יגיע אליכם לתמיכה אישית (בתשלום סמלי).

האתר הוא מתחם דיגיטלי בנפח 1 ג'יגה, המאפשר לכם לספר את סיפור חייו של היקר לכם ולשמור הזיכרון לנצח. לכתוב, לעצב, להעלות ולשתף- מילים, הספדים, תמונות, הקלטות, סרטונים. ללא הגבלה על מספר הנושאים שתירצו לשמר. האתר בנוי מפרקי זמן ותקופות חיים ושיתוף זיכרונות של קרובים וחברים.

כל דרך ליצור זיכרון היא מבורכת. אך כדי להתחבר ממקום ההנצחה שבחרתם לאתר הדיגיטלי האישי, נדרש ממשק החיבור של איטרניטי. אם כבר הקמתם אתר זיכרון דיגיטלי באופן עצמי ומחוץ לפלטפורמה שלנו- דברו איתנו ונדאג לחבר אותו להנצחה שבחרתם

בהחלט. יש לכם את כל הכלים לערוך ולעדכן כרצונכם, בכל זמן שתירצו.

האתר הוא אישי ושלכם בלבד. אתם תחליטו כיצד לשתף, להפיץ או לשמר. כל זכויות הקניין הרוחני הן שלכם, ואנחנו אחראים לפלטפורמה בלבד.

הזיכרונות שלכם הם אוצר בעל ערך. לכן אנחנו מתחייבים לשמור עליהם באמצעות שיטות האחסון הבטוחות והמובילות בעולם. יחד עם זאת, אתם מתבקשים לשמור אצלכם עותק של כל תוכן החשוב לכם במיוחד.

האתר פועל ללא הגבלת זמן. נצחי לעולם ועד, כל עוד כמובן טכנולוגיית הדיגיטל היא חלק מחיינו.

כן, אך יחד עם זאת אנחנו מאמינים שהחיבור בו במקום לסיפור החיים, יוצר ערך מיוחד ומכבד. יצירת האתר הדיגיטלי האישי היא פשוטה יחסית ואינה כרוכה בתשלום נוסף. מוזמנים ליצור איתנו קשר ונסייע לכם בקבלת ההחלטה.

הגוף או הארגון ממנו רכשתם את ההנצחה, אחראי גם לתחזוקה השוטפת. הכל כמובן בהאתם לאופי ההנצחה והתנאים האובייקטיביים בשטח (לדוגמה, הנצחה בטבע החשופה לפגעי מזג אויר קיצוני וכד׳).